CZŁUCHÓW. Kierowcy oburzeni, a komendant Bulwan spokojny

Wojciech Piepiorka, 07 listopad 2013, 09:30
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Po naszej publikacji policjanci postanowili zbadać, czy komendant Straży Gminnej w Człuchowie Krzysztof Bulwan złamał przepisy ruchu drogowego. Jeśli okaże się, że tak może stracić prawo jazdy.
CZŁUCHÓW. Kierowcy oburzeni, a komendant Bulwan spokojny
CZŁUCHÓW. Kierowcy oburzeni, a komendant Bulwan spokojny

Przypomnijmy, że 25 października w Stołcznie obok fotoradaru stacjonarnego wystawione zostały jednocześnie trzy przenośne, a także fotokomórki pracowników Okręgowego Urzędu Miar w Gdańsku. Wszystko po to, by sprawdzić czy urządzenia strażników prawidłowo wskazują rejestrowaną prędkość. To z kolei było niezbędne do wystawienia świadectwa legalizacji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że fotoradary mierzyły prędkość samochodu, za którego kierownicą siedział komendant człuchowskiej Straży Gminnej Krzysztof Bulwan. Szef strażników przyznał, że jechał przez teren zabudowany z prędkością nawet ponad 140 kilometrów na godzinę.

Co sprawdza policja? Co o sprawie mówi dyrektor Okręgowego Urzędu Miar w Gdańsku? Dlaczego oburzeni są kierowcy? Jak sprawę komentuje komendant Bulwan? Czytaj w najnowszym "Tygodniku Człuchowskim" (nr 45/132).

Artykuł wyświetlono 1813 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Anonimowo Anonimowa - 07 listopad 2013, 17:05

To straszne ,że można pisać takie brednie w celu osiągnięcia taniej sensacji kosztem reputacji i szacunku względem drugiego człowieka .Wasze informacje są wręcz wyssane z palca ponieważ w czasie sprawdzania fotoradarów droga była zabezpieczana przez policję a nad wszystkim czuwały odpowiednie organy .To chyba logiczne ,że fotoradar który umieszczony jest w Stołcznie na stałe nie zostanie przeniesiony w celu sprawdzenia zgodności w jego pomiarach ponieważ JEST UMOCOWANY W PODŁOŻU i raczej ciężko go przenieść !!
Droga redakcjo , jeśli zaczynacie się państwo interesować sprawami to sprawdźcie pierw czy wasze informacje są zgodne z prawdą.

Avatar_missing_small
Obserwator z Człuchowa - 09 listopad 2013, 00:28

droga zabezpieczona , czytaj zamknieta?? jakim prawem K. Bulwan zamyka droge--> ...droge krajowa hmmmmm aaaa bo jest komendantem Strazy Gminnej .......aaaaaa taka polityka.....,, to jutro zamkneta bedzie tzw``berlika`` bo listonosz bedzie testowal ile na rowerze wyciagnie i badal czas swojego dojazdu np z Czluchowa do Jaromierza.

Dodaj komentarz
Sobol%20reklama