CZŁUCHÓW. Nagrodzeni za promowanie

Piotr Sobolewski, 22 maj 2014, 08:00
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Zestaw multimedialny oraz warsztaty taneczne to nagrody jakie otrzyma klasa IIIB gimnazjum w Zespole Szkół Sportowych w Człuchowie. Uczniowie są zwycięzcami ogólnopolskiego konkursu pt. „Żyj smacznie i zdrowo”.
CZŁUCHÓW. Nagrodzeni za promowanie

W przygotowanie zwycięskiego nagrania zaangażowana była cała klasa IIIB. Na zdjęciu część jej uczniów: Agata Kissel, Dorota Maziarz, Gracja Bogacz, Kacper Czapiewski, Sandra Lewińska, Paulina Maik, Magdalena Jakubowska, Roksana Szulk, Weronika Kwiatkowska, Magdalena Sikorska, Agata Nowacka, Szymon Gostomczyk, Karol Cysdorf, Oliwia Łodej, Konrad Lisowski, Filip Kuczępa, Milena Bartoszewska, Sebastian Lewiński, Anna Sójka, Karina Stankowicz, Krystian Maik, Marcin Jarosz, Patrycja Mróz oraz Aleksandra Burak - opiekun grupy

Organizatorzy konkursu, firma Winiary razem z Federacją Polskich Banków Żywności, otrzymali łącznie ok. 1 800 prac z całej Polski. Jury wyłoniło 30 zwycięzców, a każdy z nich może liczyć na zestaw interaktywny składający się z tablicy multimedialnej, rzutnika oraz stojaka, o wartości 7 tys. zł. I właśnie jeden z takich kompletów trafi do gimnazjalistów z klasy IIIB w ZSS w Człuchowie. - Przygotowaliśmy film pt. „Na talerzu nie, w śmietniku – na talerzu, nie w śmietniku”, do którego zebraliśmy kilkadziesiąt minut materiału promującego maksymalne wykorzystywanie i niemarnowanie żywności. Ostatecznie wybraliśmy 90 sekund – zdradza Szymon Gostomczyk, uczeń odpowiedzialny za nagranie i montaż zwycięskiej produkcji.

Więcej o sukcesie gimnazjalistów z Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie oraz nagrodach jakie otrzymają przeczytasz w czwartkowym wydaniu "Tygodnika Człuchowskiego" (nr 21/160).

Artykuł wyświetlono 2111 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Sobol%20reklama