GMINA CZŁUCHÓW. Komendant jechał 140 km/h w terenie zabudowanym

Wojciech Piepiorka, 31 październik 2013, 09:30
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Ciekawy obrazek mogli zaobserwować kierowcy, przejeżdżający w piątek przez Stołczno. W jednym momencie pracowały tam aż cztery fotoradary, a w tę i z powrotem z nadmierną prędkością jeździł tamtędy szef gminnych strażników Krzysztof Bulwan. W dodatku pozostanie bezkarny.
GMINA CZŁUCHÓW. Komendant jechał 140 km/h w terenie zabudowanym

Szef Straży Gminnej w Człuchowie Krzysztof Bulwan mógł bezkarnie przejeżdżać przez teren zabudowany z nadmierną prędkością, dając się łapać nawet czterem fotoradarom jednocześnie. Nie musiał się martwić o mandat i punkty karne, bo wcielił się w rolę kierowcy testowego. Dlaczego?

Czytaj w najnowszym "Tygodniku Człuchowskim" (nr 44/131).

Artykuł wyświetlono 13514 razy
Komentarze do artykułu
Avatar_missing_small
Mak Kwak - 31 październik 2013, 20:56

Panowie Strażnicy i pan panie Bulwan -robicie sobie jaja z przepisów ruchu ruchu drogowego. Dlaczego legalizacja i testowanie fotoradarów odbywały sie na drodze publicznej? A nie ma zamkniętym dla ruchu drogowego pasie startowym np w Rallylandzie?? A jeśli już to robiliście na drodze publicznej to powinna ona być zabezpieczona przez policje i zamknęta dla ruchu. Panie Bulwan,powinien pan stracić prawo jazdy za jazde 140km/h w terenie zabudowanym. Znane powiedzenie "Róbta co chceta" dotyczy tylko wybrańców. Apeluje do policji o wyciągnięcie z tego występku odpowiednich konsekwencji. Skandal!!!

Avatar_missing_small
Adaśo-Karlino likwidacja darmozjadów - 02 listopad 2013, 11:07

Co to ma być szef darmozjadów pędzi 140km/h w terenie zabudowanym .Jak by jakieś dziecko biegłoby to ciekawe kogo była by wina .Sefie darmozjadów testy sie robi na nieczynnych lotniskach .Zlikwidować darmozjadów .Teraz to cztery fotoradar pomnożyć na 500 złoty i 10 punktów = 2000 złoty i 40 punktów karnych

Avatar_missing_small
iza3000 3000iza - 03 listopad 2013, 18:46

To sa naprawde jaja!!!!!!!!!!!! darmozjad zapierdziela 140km/h. i jest bezkarny.A ja wlasnie z tego radaru,ktory widnieje na zdjeciu mialem tylko . 60/70 to sie przyjebali o 10 km/h. JA SIE PYTAM GDZIE JEST JESZCZE TOLERANCJA .BO Z TEGO CO WIEMY TO FOTORADARY TEZ IDEALNE NIESĄ.POZDRAWIAM PANA K.B-LWANA !!!!!!!!!!

Avatar_missing_small
dariusz wierzbicki - 05 listopad 2013, 17:30

LEGALIZACJE FOTORADARÓW wykonuje się na specjalnych odcinkach testowych,a nie na ulicach, normalny burmistrz,czy tam starosta człuchowa powinien takiego cymbała zwolnić i to dyscyplinarnie, jak za coś chcecie kasę brać to dajcie od siebie przykład, myslę że po wyborach ktoś wreszcie skończy z tym debilizmem , zwłaszcza w waszym rejonie,co wiocha to radar, normalnie jechać się nie da,nie tedy droga żeby pozyskiwać kasę dla gminy, to jest złodziejstwo i kurestwo, chyba wpływy wam maleją i jeszcze bardziej zmaleją a te nieroby powinny chodzić po ulicach a nie obrabiać zdjęcia.

Avatar_missing_small
Gosia G - 05 listopad 2013, 23:26

Bardzo łatwo jest komentować pracę funkcjonariuszy Straży Gminnej, ponieważ nikt nie jest na ich miejscu. Żadna z wyżej komentujących osób chyba jednak nie przemyślała tego co napisała. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Droga na czas TESTOWANIA była zamknięta, a policja była poinformowana o całej sytuacji. Komentarze, że komendant jest bezkarny są wyjątkowo krzywdzące, ponieważ są najzwyczajniej w świecie nieprawdziwe.Tak jak pisano w artykule na ten temat jest obowiązek TESTOWANIA urządzeń, więc w czym problem? Lepiej żeby urządzenia robiły błędne pomiary i żeby ludzie dostawali mandaty za nic? No pewnie! W końcu tak na pewno będzie lepiej! Więc zanim ktoś nazwie kogoś darmozjadem niech lepiej ma ku temu prawdziwe powody. Nie uważam, aby komendant Straży Gminnej w Człuchowie był darmozjadem. Pracownik jak każdy inny. Ludzie tak często narzekają na fotoradary, a nawet nie wiedzą ile razy taka 'skrzynka' uratowała im życie. Problem z fotoradarami? Ale czy ktoś każe jechać w miejscu gdzie jest ograniczenie prędkości załóżmy do 50 km/h czy ktoś każe jechać 80 km/h? No nie wydaje mi się. Ludzie, którzy dostają mandaty mogą być sami sobie winni, ale obwiniać straż gminną jest o wiele łatwiej, prawda?

Avatar_missing_small
iza3000 3000iza - 07 listopad 2013, 22:48

.!!!!!!!!!! ty masz to w dupie ze jedziesz 140km/h.TYLE POTAFISZ POWIEDZIEC,a innych karzesz ze jazda 10km/h wiecej . a co do pani GOSI G. z tego co wiemy i cała POLSKA wie, to droga nie była ZAMKNIĘTAAAAAAAAAAAA!!!!!! paniusiu.A SWOJA WYPOWIEDZIĄ NA DZIEN DOBRY WIDAĆ ZE PRACUJESZ W "S.M"

Avatar_missing_small
dariusz wierzbicki - 08 listopad 2013, 20:03

a ty gosia g masz któregoś z nich w rodzinie że ich tak bronisz,to są cioty i tyle.