MALI MISS I MISTER. Milusińscy czekają na głosy czytelników

Wojciech Piepiorka, 03 sierpień 2017, 11:28
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Czternaście dziewczynek i pięciu chłopców będzie rywalizowało o miano Małych Miss i Mistera powiatu człuchowskiego w plebiscycie „Tygodnika Człuchowskiego”. Dziś rozpoczynamy głosowanie.
MALI MISS I MISTER. Milusińscy czekają na głosy czytelników

Zgłoszonych zostało o dwoje dzieci więcej niż rok temu i nie ukrywamy, że bardzo nas to cieszy. W siódmej edycji naszej zabawy zapowiada się zatem ciekawa rywalizacja – tym bardziej, że niemal każda gmina z naszego powiatu ma w plebiscycie swojego reprezentanta.

Dziś wydrukowaliśmy pierwszy z ośmiu kuponów do głosowania. Ostatni ukaże się 21 września. Każdy z nich będzie ważny od czwartku do wtorku – data ważności będzie określona na kuponie. Te, które zostaną dostarczone do naszej redakcji później, nie będą brane pod uwagę przy zliczaniu głosów. W przypadku kuponów wysyłanych pocztą wiążąca będzie data stempla. Wyjątkiem będzie ostatni, bo jego ważność upłynie dzień wcześniej – w poniedziałek 25 września o godz. 16.00. I w jego przypadku data stempla nie będzie miała wpływu – osmy kupon musi znaleźć się w naszej siedzibie przed upływem terminu jego ważności. Wyniki głosowania będziemy publikowali na bieżąco – tydzień po tygodniu. Co ważne, głosy oddawać można wyłącznie na oryginalnych, wyciętych z tygodnika kuponach.

Galę finałową zaplanowaliśmy na 26 września. Wezmą w niej udział wszyscy uczestnicy oraz ich najbliżsi. Na zwycięzców tego dnia będą czekały nagrody rzeczowe, a wszyscy milusińscy otrzymają też nagrody pocieszenia i okolicznościowe dyplomy. Planujemy też dodatkowe atrakcje dla dzieci. Relacja z uroczystości ukaże się 28 września br.

Wszystkie szczegóły są zapisane w regulaminie, który jest dostępny w naszej siedzibie przy ulicy Średniej 10 w Człuchowie oraz na naszej stronie internetowej www.czluchow.tygodnik.pl TUTAJ.

Artykuł wyświetlono 904 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Sobol%20reklama