MOTOCROSS. Zakrzewski: Tadek mówił, że trzeba iść na całość

Wojciech Piepiorka, 14 grudzień 2017, 09:17
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Człuchów musi nadal być miastem klubowego mistrza Polski - mówi w rozmowie z „Tygodnikiem Człuchowskim” Zbigniew Zakrzewski, który został nowym prezesem Człuchowskiego Auto-Moto Klubu Poltarex, zastępując na tym stanowisku zmarłego niedawno Tadeusza Szwemina.
MOTOCROSS. Zakrzewski: Tadek mówił, że trzeba iść na całość

Jak przebiegały sobotnie wybory?

Byłem jedynym kandydatem na prezesa, choć chciałem tego za wszelką cenę uniknąć. Mam własną działalność gospodarczą i wiem, że będzie kolidowało z kierowaniem pracami zarządu. Wolałem, żeby prezesem został Stanisław Marek, ale ostatecznie dałem się przekonać. Nie miałem wyjścia (śmiech). Decydujący głos mieli członkowie zarządu, bo to w ich kompetencjach leży wybieranie prezesa, ale na spotkanie zaprosiliśmy też wielu innych członków klubu. Chciałem usłyszeć ich opinię, dowiedzieć się czy mam poparcie i mogę liczyć – ja oraz inni działacze – na ich wsparcie. Deklarowali pomoc, tak samo jak sponsorzy, władze samorządowe czy zawodnicy. To mnie przekonało.

Jakie cele stawia sobie prezes? Na jak długo ma objąć to stanowisko? Czy najlepsi zawodnicy zostaną w AMK? Czytaj w najnowszym "Tygodniku Człuchowskim".

Artykuł wyświetlono 326 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Sobol%20reklama