NASZ PLEBISCYT. Miss z Bińcza i Mister z Przechlewa

Wojciech Piepiorka, 19 lipiec 2012, 07:52
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Amelia Serafin i Igor Lutkowski to świeżo upieczeni Miss i Mister powiatu człuchowskiego. Piękności z Bińcza i Przechlewa wygrały drugą edycją zabawy „Tygodnika Człuchowskiego”.
NASZ PLEBISCYT. Miss z Bińcza i Mister z Przechlewa

Fot. Wojciech Piepiorka/Tygodnik Człuchowski

NASZ PLEBISCYT. Miss z Bińcza i Mister z Przechlewa

Fot. Wojciech Piepiorka/Tygodnik Człuchowski

Plebiscyt organizowaliśmy po raz drugi. W tym roku od 24 maja do 11 czerwca przyjmowaliśmy zgłoszenia, a głosowanie rozpoczęło się 14 czerwca. Na kupony czekaliśmy w naszej redakcji do poniedziałku i właśnie tego dnia rozstrzygnęła się kwestia zwycięstwa.

- Wybieraliśmy Małych Miss i Mistera wszyscy rodzice wiemy, że swoje misski i swoich missterów mamy u siebie w domach, dlatego nasz plebiscyt traktujemy jako zabawę - powiedziała jeszcze przed ogłoszeniem wyników Maria Sowisło, redaktor naczelna „Tygodnika Człuchowskiego”.

Zdjęcia z finału plebiscytu znajdują się TUTAJ.

Ostatecznie największą liczbę głosów wśród dziewcząt zdobyła Amelia Serafin z Bińcza w gminie Czarne, na którą wpłynęło 201 głosów. O 22 wyprzedziła Julię Osiowy z Człuchowa i mogła się cieszyć z nagrody - rowerka ufundowanego przez firmę Polaris z Chojnic. Poza nimi o miano najpiękniejszej rywalizowały Wiktoria Obarzanek z Przechlewa, Magdalena Woźniak z Człuchowa, Kinga Szttlak z Płaszczycy, Zofia Stanios z Rzeczenicy i Julia Barańska z Człuchowa. - Po cichu liczyłam, że moja córka wygra. Najwięcej głosów oddała babcia Amelki. Do samego końca trzymałyśmy 50 głosów, żeby na sam koniec podbić wynik - cieszy się Beata Serafin, matka 22-miesięcznej misski. - Rowerek na pewno się przyda. Bracia Amelki mają już swoje i teraz ona też ma.

Co ciekawe, bardziej zacięta rywalizacja była w gronie chłopców. Tu kandydatów było ośmiu, a do samego końca o zwycięstwo rywalizowało dwóch Igorów: Golecki z Bińcza i Lutkowski z Przechlewa. Ostatecznie na finiszu lepszy okazał się 13-miesięczny przechlewianin. Zdobył 416 głosów - o 19 więcej od swojego imiennika. - Łudziłam się, że synowi uda się wygrać, bo wszyscy ogromnie przyłożyli się do głosowania: rodzina, znajomi i nawet pan sołtys Przechlewa - mówi Agnieszka Lutkowska, mama mistera. - Mały na pierwsze urodziny dostał ogromną koparkę i jeszcze musi poczekać, żeby się nia pobawić. Jak już wyrośnie z koparki,. będzie mógł wsiąść na wygrany rowerek.

Poza dwoma Igorami w plebiscycie udział brali Jakub Rytel z Biskupnicy, Filip Koneczek z Człuchowa, Dawid Michalski z Człuchowa, Piotruś Jażdżewski z Ględowa, Kacper Szałapata z Człuchowa oraz Dominik Paś z Mosin. Wszyscy wyjechali z naszej redakcji z nagrodami pocieszenia., ufundowanymi przez sklep Feniks z Ględowa.

Swoich nagród pocieszenie nie odebrali podczas wtorkowej uroczystości Kinga Szattlak, Wiktoria Obarzanek i Jakub Rytel, więc ich zapraszamy do naszej redakcji przy ul. Średniej 10 w Człuchowie. Z kolei po odbiór magicznych kubków „Tygodnika Człuchowskiego” zapraszamy czytelników, którzy głosowali w plebiscycie i zostali wylosowani przez uczestników plebiscytu ze wszystkich 2231 kuponów. Są to: Iwona Wachnik, Sonia Kowalewska, Teresa Hnatczak, Dorota Rytel i Ewa Korczyńska.

Artykuł wyświetlono 2716 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Sobol%20reklama