SPORT. Kto herosem lokalnego sportu w 2013 roku?

Wojciech Piepiorka, 05 grudzień 2013, 09:11
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Ogłaszamy pierwszą edycję Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza Powiatu Człuchowskiego „Herosi Sportu 2013 roku”. O tym, kto zasłużył na te tytuły, zdecydują czytelnicy „Tygodnika Człuchowskiego”.
SPORT. Kto herosem lokalnego sportu w 2013 roku?

Jednym z nominowanych jest Paweł Kaczmarek, kajakarz z Polstyru Człuchów

Nominowaliśmy 26 zawodników – to medaliści mistrzostw Polski w swoich dyscyplinach, ale też sportowcy, którzy zabłysnęli na arenie międzynarodowej. Są wśród nich zarówno uczniowie z lokalnych szkół, jak i członkowie reprezentacji olimpijskiej. Przekrój dyscyplin przez nich uprawianych również jest szeroki: od lekkoatletów, przez pięściarzy, po kajakarzy (tych ostatnich jest najwięcej). Co ważne, ta lista nie jest zamknięta. Wierzymy, że to dopiero początek nominacji. Na pozostałe zgłoszenia czekamy od państwa - także w kategorii trenerów i działaczy. Na razie nominowanych jest ośmiu szkoleniowców.

Listę nominowanych i pierwszy kupon zgłoszeniowy wydrukowaliśmy w najnowszym "Tygodniku Człuchowskim" (nr 49/136)! Szczegóły dostępna są również w regulaminie na naszej stronie internetowej TUTAJ. Głosowanie rozpoczyna się 2 stycznia 2014 roku i potrwa przez pięć tygodni.

Artykuł wyświetlono 1838 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Sobol%20reklama