TYGODNIK CZŁUCHOWSKI. Nasi sprzedawcy są super!

Wojciech Piepiorka, Ramona Wieczorek, 07 wrzesień 2017, 08:37
Średnia: 0.0 (0 głosów)
– Nagrodą podzielę się z synową, która także sprzedaje w naszym punkcie – śmieje się Henryk Michałowski z Pakotulska, którego sklep to jeden z laureatów konkursu Supersklep! dla sprzedawców „Tygodnika Człuchowskiego”. Bezkonkurencyjny w rywalizacji był Spożywczak w Człuchowie, gdzie sprzedaż wzrosła ponad dwukrotnie w porównaniu do wcześniejszych miesięcy.
TYGODNIK CZŁUCHOWSKI. Nasi sprzedawcy są super!

Wspólne zdjęcie reprezentantów zwycięskich sklepów. Od lewej u góry: Iwona Pierwioła, Sylwia Jażdżewska, Anna Duraj, Maria Franciszkowska, Zofia Wróbel, Barbara Michałowska, redaktor naczelny Wojciech Piepiorka, na dole: Remigiusz Skrzypek, Andrzej Gliszczyński, Henryk Michałowski, Mirosław Stanisławski i Andrzej Uhryn. Fot. Ramona Wieczorek

Zadanie dla sprzedawców z sieci własnej „Tygodnika Człuchowskiego” było proste – musieli zanotować jak największy wzrost średniej sprzedaży egzemplarzowej naszego tytułu. Porównywaliśmy maj i czerwiec do lipca i sierpnia br. Co cieszy nas najbardziej, ze 100 punktów aż 68 zanotowało wynik na plusie. Żeby wyrównać szanse wszyscy podzieleni byli na cztery kategorie i walczyli o nagrody o łącznej wartości blisko 3 tys. zł: bony na zakupy w sklepach meblowym i mięsno-wędliniarskim oraz markecie budowlanym, karnety na basen, vouchery na masaż czy talony na zakupy u złotnika. Zwycięzcy otrzymali też pięknie oprawione dyplomy, które mają zawisnąć w supersklepach.

Które sklepy okazały się najlepsze? Czytaj w najnowszym "Tygodniku Człuchowskim".

Artykuł wyświetlono 700 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Sobol%20reklama