CZŁUCHÓW
GMINA CZŁUCHÓW. Możesz pomóc Piotrusiowi!
Niedzieli 7 grudnia 2014 roku rodzicie Piotrka Starzyka z Rychnów nigdy nie zapomną. Tego dnia Katarzyna i jej mąż Paweł dowiedzieli się, że ich ośmioletni syn choruje na białaczkę.
Wojciech Piepiorka
GMINA CZŁUCHÓW. Najpiękniejsza w gminie
Świetlica wiejska w Polnicy jest już oficjalnie otwarta. Sołeckie święto zostało uświetnione premierowym koncertem Gminnego Chóru Młodzieżowego.
Piotr Sobolewski
CZŁUCHÓW. Mistrzowie kulinarnych odkryć
Niemal 33 tys. głosów i pierwsze miejsce w województwie pomorskim - to efekt udziału uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Człuchowie w XII edycji programu „Tesco dla Szkół-Kulinarni Odkrywcy”. W nagrodę placówka otrzyma sprzęt multimedialny.
Piotr Sobolewski
PIŁKA HALOWA. Do wygranej brakowało tak niewiele... (ZDJĘCIA)
Jeszcze żaden zespół gospodarzy nie zaszedł tak wysoko w turnieju „APaCze Cup 2015” jak drużyny Akademii Piłkarskiej z roczników 2004 i 2007. Obie te drużyny przegrały mecze finałowe w rzutach karnych.
Wojciech Piepiorka
CZŁUCHÓW. Tylko czasem zdarzy się cud
Jest zimny, styczniowy wieczór. Wsiadam do samochodu człuchowskiej Straży Miejskiej. Oprócz mnie jest dwóch strażników, policjant i pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Człuchowie. Panowie mają przygotowane gumowe rękawiczki. Ostrzegają, że w miejscach, do których się wybieramy, lepiej nie dotykać niczego gołymi rękoma. To miejsca, które dla bezdomnych są azylem.
Monika Niemczyk
CZŁUCHÓW. Studniówka uczniów liceum sportowego (FOTO)
W sobotę na sto dni przed maturą bawili się uczniowie liceum w Zespole Szkół Sportowych w Człuchowie.
Maria Sowisło
CZŁUCHÓW. Druga studniówka uczniów ZSA w Człuchowie (ZDJĘCIA)
Uczniowie Zespołu Szkół Agrobiznesu w Człuchowie po raz drugi bawili się na studniówce. Tym razem bal maturalny mieli uczniowie czwartych klas Technikum Agrobiznesu, Technikum Architektury Krajobrazu oraz Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego.
Wojciech Piepiorka
POWIAT. Wszystko co ma silnik i cztery koła
Nie ważne było ile koni jest pod maską, ani to, czy za kierownica siedzi doświadczony kierowca. Ważny był duch rywalizacji i chęć sprawdzenia się na torze Rallylandu pod Debrznem. W końcu lepiej tam, niż w ruchu ulicznym – z takiego założenia wyszli uczestnicy dnia otwartego w ośrodku sportów samochodowych na starym lotnisku.
Maria Sowisło
GM. CZŁUCHÓW. Ze św. Mikołajem w kółeczku
Tradycyjnie już w gminie Człuchów trwają zabawy choinkowe. Prócz najważniejszej rzeczy, spotkania ze św. Mikołajem, są też konkursy ze słodkimi nagrodami.
Maria Sowisło
CZŁUCHÓW. Szkoła prawie muzyczna
Rodzice uczniów Zespołu Szkół Społecznych STO w Człuchowie mieli okazję uczestniczyć w nietypowej wywiadówce. Zanim usiedli z nauczycielami aby przeanalizować oceny swoich pociech, mogli zobaczyć je w zupełnie innych rolach. Wywiadówka bowiem połączona była z prezentacją talentów uczniów.
Monika Niemczyk
Sobol%20reklama
Najczęściej czytane
Elegancki mężczyzna w czarnym garniturze, w dodatku ze stylową...
Ciekawy obrazek mogli zaobserwować kierowcy, przejeżdżający w...
Dopiero przed chwilą członkowie powiatowej komisji wyborczej...
Najwyżej oceniane
W miniony piątek swoje święto miał nie kto inny, a pluszowy miś. 25...
Być może w przyszłym roku Małgorzata Krajewska będzie musiała...
I tym razem wokół powoływania człuchowskich municypalnych nie obyło...
Te święta w domu państwa Wrona z Bińcza w gminie Czarne będą dużo...
Na drogach krajowych w powiecie człuchowskim wzrosło...