CZŁUCHÓW
CZŁUCHÓW. Były komendant policji miał beknąć
Przy okazji starań komendanta Straży Miejskiej w Człuchowie o zgodę na ustawienia masztu na fotoradar przy al. Wojska Polskiego, na jaw wyszły nieprawidłowości w człuchowskiej drogówce. Czy to one były prawdziwym powodem odejścia poprzedniego komendanta Dariusza Kłudki?
Wojciech Piepiorka
GM. CZŁUCHÓW. Zwierzętom mówimy smacznego
Uczniowie z człuchowskiej „jedynki” urządzili dla zwierząt prawdziwą stołówkę. I to nie byle jaką, bo zasadzili z myśliwymi w sumie ok. 500 drzew i krzewów. To podobno przysmaki leśnej zwierzyny. Jakby tego było mało – dopieszczony został też malutki ptaszek – trznadel. Dostał karmnik.
Maria Sowisło
CZŁUCHÓW. Żaden nie był pijany
Wszyscy skontrolowani podczas Ogólnopolskiego Dnia Trzeźwości kierowcy byli trzeźwi. Nie byli jednak kryształowi, bo muszą zapłacić mandaty za wykroczenia w ruchu drogowym.
Maria Sowisło
GM. CZŁUCHÓW. Zamiast liści rosły motocykle (FOTO)
Czy uczeń w czasie lekcji w szkole może dać się ponieść bajkowej opowieści? Może bujać w obłokach i wyobrażać sobie, że ucieka przed krokodylem? Wygląda na to, że może. Zwłaszcza wtedy, gdy uczestniczy w spotkaniu z Michałem Malinowskim z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści.
Maria Sowisło
GM. CZŁUCHÓW. Poszło o legalizację dystrybutora
Czy klient stacji paliw ma prawo żądać okazania świadectwa legalizacji dystrybutora paliwa? Takiego dokumentu zażyczył sobie pan Ryszard z Wejherowa, a kiedy go nie trzymał, w majestacie prawa, bo pod okiem policjantów, wsiadł do auta i odjechał. Za paliwo nie zapłacił.
Maria Sowisło
CZŁUCHÓW. Faza I przeszła do ofensywy
Zaledwie godzinę trwało spotkanie niezadowolonych z polityki firmy Energa. Powód? Zabrakło na nim przedstawicieli spółki energetycznej. Usprawiedliwi nieobecność wcześniejszym zobowiązaniem.
Maria Sowisło
CZŁUCHÓW. Przedsiębiorcy zwierają szeregi przed wyborami
Znamy pierwszą osobę, która zdecydowała się stanąć w szranki z Ryszardem Szybajłą w tegorocznych wyborach na burmistrza Człuchowa. Tym kandydatem jest Krzysztof Stadnik.
Wojciech Piepiorka
MOTOCROSS. Szpital w Człuchowskim Auto-Moto Klubie
Jest niemal pewne, że Patryk Zdunek nie pojawi się w tym sezonie na torach motocrossowych. W jego przypadku pytanie brzmi dużo bardziej dramatycznie: czy w ogóle jeszcze kiedykolwiek będzie w stanie wsiąść na motocykl? To jednak tyko część kłopotów ze zdrowiem kierowców AMK Człuchów.
Wojciech Piepiorka
GMINA CZŁUCHÓW. Dużo wiedzą o bezpieczeństwie (ZDJĘCIA)
Uczniowie z Polnicy, Rychnów i Wierzchowa będą reprezentować gminę Człuchów w finale powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wyłonieni zostali w eliminacjach gminnych, które przeprowadzone zostały w szkole w Wierzchowie-Dworcu.
Wojciech Piepiorka
GMINA CZŁUCHÓW. Czy musi tak śmierdzieć?
Mieszkańcy Mosin mają dość fetoru jaki unosi się nad wioską po tym, jak jeden z rolników nawozi swoje pola gnojowicą. Pytają czy muszą mieszkać w takim smrodzie?
Piotr Sobolewski
Sobol%20reklama
Najczęściej czytane
Elegancki mężczyzna w czarnym garniturze, w dodatku ze stylową...
Ciekawy obrazek mogli zaobserwować kierowcy, przejeżdżający w...
Aspirant Piotr Zawada oraz Młodzieżowa Rada Miasta w Człuchowie to...
Najwyżej oceniane
W miniony piątek swoje święto miał nie kto inny, a pluszowy miś. 25...
Być może w przyszłym roku Małgorzata Krajewska będzie musiała...
I tym razem wokół powoływania człuchowskich municypalnych nie obyło...
Te święta w domu państwa Wrona z Bińcza w gminie Czarne będą dużo...
Na drogach krajowych w powiecie człuchowskim wzrosło...