CZŁUCHÓW
GMINA CZŁUCHÓW. Miejsca jest dla wszystkich
Mieszkańcy Sieroczyna mają już miejsce gdzie mogą wspólnie spędzać czas i organizować zabawy. W miniony weekend została oficjalnie otwarta świetlica wiejska w ich miejscowości.
Piotr Sobolewski
CZŁUCHÓW. Żeby ci czerwoni stali się żółtymi
Wszystko zaczyna się od dzwonka. Gdy ten o łagodniejszym dźwięku zadzwoni razem z tym o bardziej donośnym brzmieniu, wiadomo, że stało się coś poważnego. Zresztą dla pracujących w pogotowiu ratunkowym nie ma spraw innych niż poważne. Wszak w grę wchodzi walka o czyjeś życie lub zdrowie.
Wojciech Piepiorka
GMINA CZŁUCHÓW. Na sankach tej zimy, ale między śmieciami?
Czy młodzi mieszkańcy Wierzchowa-Dworca jeszcze tej zimy będą mogli bawić się na górce saneczkowej? Sołtys obiecywał ją już dwa lata temu. W końcu ma się w tej sprawie coś ruszyć. W tym tygodniu planowane jest uprzątnięcie terenu, a we wrześniu na plac budowy ma wjechać ciężki sprzęt.
Piotr Sobolewski
CZŁUCHÓW. Wiedzą, co potrzeba VIP-om
Każdy element, który wykorzystujemy musi posiadać certyfikat jakości. Najmniejszy materiał, jak pojedyncza śrubka, spełnia wiele bardzo surowych norm i tylko taki może zostać zamontowany na pokładzie samolotu – wyjaśnia tapicer z Człuchowa, którego zakład od niedawna realizuje zamówienia na wykonanie foteli pasażerskich w prywatnych samolotach. Tych wypasionych.
Piotr Sobolewski
CZŁUCHÓW. Maluchy opanowały redkację
Takiej ilości dzieci na metrze kwadratowym naszej redakcji nie było od roku. Mali uczestnicy zabawy pojawili się u nas wspólnie z opiekunami podczas podsumowania czwartej już edycji plebiscytu na Małą Miss i Małego Mistera powiatu człuchowskiego. Wszyscy wrócili do domu ze słodkimi upominkami. Zwycięzcy natomiast czyli Nadia Kubicka i Adam Kowalski otrzymali bony o wartości 500 zł do wykorzystania w kompleksie przy stacji Canpol w Sieroczynie.
Monika Niemczyk
CZŁUCHÓW. Zrobią to, co chce Kowalski
Człuchów będzie pierwszym samorządem w powiecie człuchowskim, w którym od przyszłego roku zacznie funkcjonować budżet obywatelski. Oznacza to, że mieszkańcy miasta sami będą decydować, na jakie inwestycje przeznaczone zostaną pieniądze pochodzące między innymi z ich podatków.
Monika Niemczyk
CZŁUCHÓW. Mogą otworzyć wulkanizację (ZDJĘCIA)
Tylna opona od ciągnika to hit sobotniej akcji sprzątania dna Jeziora Rychnowskiego. Najwięcej było jednak puszek i butelek po alkoholu.
Wojciech Piepiorka
KAJAKARSTWO. Medale zdobywali w dwójkach, jak i w pojedynkę
Trzy razy stawali na podium byli i obecni zawodnicy Piasta Człuchów w XXIX Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie oraz III Mistrzostw Polski Młodzików w Kajakarstwie. Krążki zdobywali zarówno w kanadyjkach, jak i klasycznych kajakach.
Wojciech Piepiorka
AKCJA OGÓLNOPOLSKA. #jedz jabłka
„Jedz jabłka - postaw się Putinowi” to akcja „Pulsu Biznesu”, do której my także dołączyliśmy.
Piotr Gratkiewicz
GMINA CZŁUCHÓW. Amfiteatr rośnie w oczach
Jeszcze we wrześniu mają zakończyć się prace przy budowie kompleksu rekreacyjno – rozrywkowego w Ględowie. Koszt inwestycji to ok. 470 tys. zł.
Piotr Sobolewski
Sobol%20reklama
Najczęściej czytane
Elegancki mężczyzna w czarnym garniturze, w dodatku ze stylową...
Ciekawy obrazek mogli zaobserwować kierowcy, przejeżdżający w...
Aspirant Piotr Zawada oraz Młodzieżowa Rada Miasta w Człuchowie to...
Najwyżej oceniane
W miniony piątek swoje święto miał nie kto inny, a pluszowy miś. 25...
Być może w przyszłym roku Małgorzata Krajewska będzie musiała...
I tym razem wokół powoływania człuchowskich municypalnych nie obyło...
Te święta w domu państwa Wrona z Bińcza w gminie Czarne będą dużo...
Na drogach krajowych w powiecie człuchowskim wzrosło...