CZŁUCHÓW
CZŁUCHÓW. Festiwal tańca i spiewu, ale przede wszystkim radości (FOTO)
Za nami jubileuszowa edycja Polish Boogie Festival. Słowa nie są w stanie oddać tego, co działo się na koncertach i w kinie samochodowym. Na taką atmosferę pracuje się latami, a organizatorom z Człuchowa udało się to zrobić w zaledwie 10 lat.
Maria Sowisło
CZŁUCHÓW. Pociąg miał horrendalne opóźnienie
Pociąg ze Szczecinka do Chojnic przez Człuchów i Czarne jedzie nieco ponad godzinę. Kilkuminutowe opóźnienia na tej trasie są na porządku dziennym, ale trudno dziwić się oburzeniu pasażerów, gdy skład wjeżdża na stację o półtorej godziny za późno.
Wojciech Piepiorka
GMINA CZŁUCHÓW - CHOJNICE. Wróci za kratki
Dwa dni po tym, jak Daniel J. z Rychnów został skazany na sześć lat więzienia, sąd uchylił mu areszt tymczasowy i mężczyzna wyszedł na wolność. Wkrótce znów trafi jednak za kratki, żeby odbyć karę za spowodowanie śmiertelnego wypadku po pijanemu.
Wojciech Piepiorka
POWIAT CZŁUCHOWSKI. Przybyło u nas milionerów
Przybywa milionerów w naszym powiecie. W ubiegłym roku siedem osób rozliczających się w Urzędzie Skarbowym w Człuchowie wykazało dochód przekraczający 1 mln zł.
Wojciech Piepiorka
KAJAKARSTWO. Norman mistrzem!
Pięciu reprezentantów kajakarskiej sekcji Piasta Człuchów pojechało na mistrzostwa kraju do Bydgoszczy. Z medalami wróciło czterech z nich, a Norman Zezula przywiózł dwa, w tym ten z najcenniejszego kruszcu.
Wojciech Piepiorka
CZŁUCHÓW. Było słodko i pachnąco
Za nami trzeci Lawendowy Jarmark św. Jakuba w Człuchowie. W pachnącej i kolorowej imprezie wzięło udział kilkuset uczestników i ok. 30 wystawców. Czekała na nich kilkugodzinna moc atrakcji.
Piotr Sobolewski
X Polish Boogie Festiwal - Nie przegap!
Środowym koncertem amerykańskiego pianisty Ala Copleya w sali widowiskowej człuchowskiego zamku zainaugurowany został Polish Boogie Festival 2014. Ale najważniejsze wydarzenia jubileuszowej, 10. edycji festiwalu dopiero przed nami.
Maria Sowisło
GM. CZŁUCHÓW. Jak z bajki
Choć są wakacje, Szkoła Podstawowa w Rychnowach tętni życiem. Wszystko za sprawą grupy rodziców, nauczycieli i uczniów, którzy zakasali rękawy i remontują szkolną stołówkę. A wszystko to za sprawą programu ministerialnego pn. „Szkoła współpracy”. Najlepsi z całej Polski pojadą do Londynu.
Maria Sowisło
CZŁUCHÓW. Mysliwi z "Darzboru" świętowali 60 lat
Zabawa do późnych godzin nocnych w gronie kolegów myśliwych, rodzin i przyjaciół. To wszystko ze szczególnej okazji 60 rocznicy powstania Koła Łowieckiego „Darzbór” w Człuchowie.
Piotr Sobolewski
CZŁUCHÓW. Tak bardzo Bóg was kocha
Przez dwa dni człuchowianie, którzy w czwartkowe i piątkowe popołudnie przyszli na miejski rynek mogli zobaczyć i posłuchać występów francuskiej grupy Gospel Vision. Artyści odwiedzili miasto na zaproszenie Zboru Kościoła Zielonoświątkowego „Samaria” w Człuchowie.
Piotr Sobolewski
Sobol%20reklama
Najczęściej czytane
Elegancki mężczyzna w czarnym garniturze, w dodatku ze stylową...
Ciekawy obrazek mogli zaobserwować kierowcy, przejeżdżający w...
Aspirant Piotr Zawada oraz Młodzieżowa Rada Miasta w Człuchowie to...
Najwyżej oceniane
W miniony piątek swoje święto miał nie kto inny, a pluszowy miś. 25...
Być może w przyszłym roku Małgorzata Krajewska będzie musiała...
I tym razem wokół powoływania człuchowskich municypalnych nie obyło...
Te święta w domu państwa Wrona z Bińcza w gminie Czarne będą dużo...
Na drogach krajowych w powiecie człuchowskim wzrosło...