CZŁUCHÓW
CZŁUCHÓW. Teraz śpiew spłynie z góry
Greckokatolicka Parafia pw. Poczęcia św. Jana Chrzciciela w Człuchowie przygotowuje się do 25-lecia swojego istnienia. Uroczystość odbędzie się w październiku. Już od kilku miesięcy w świątyni trwają prace remontowe. Ostatnio cerkiew wzbogaciła się o chór.
Monika Niemczyk
CZŁUCHÓW. Zimowy stał się romantyczny
Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Piano” oraz Przedszkola Muzycznego „Piano” w Człuchowie zabrali swoje babcie i dziadków w sentymentalną podróż w przeszłość. A wszystko to podczas Zimowego Koncertu w Miejskim Domu Kultury w Człuchowie.
Monika Niemczyk
CZŁUCHÓW. Radiowozem będą wozić głośniki
Paralizatory, radiotelefony, alkotest, rowery – to tylko część ze sprzętu, jaki został po zlikwidowanej z końcem stycznia Straży Miejskiej w Człuchowie. Teraz cieszą się nim policjanci, pracownicy społeczni, krzewcy kultury, muzealnicy, a nawet wędkarze.
Wojciech Piepiorka
CZŁUCHÓW. Pytania jak kwiatek do kożucha
Człuchowska policja, podobnie jak inne komendy w całym kraju, musi przygotować jeszcze w tym roku powiatową mapę zagrożeń bezpieczeństwa. Ma ona zostać opracowana w oparciu o ankietę, która nie daje jednak żadnych danych, które można byłoby na mapę przenieść.
Wojciech Piepiorka
HEROSI SPORTU 2015 ROKU. My już wiemy, ale jeszcze nie powiemy
Zgodnie z przewidywaniami, zostaliśmy zasypani kuponami w ostatnich dniach głosowania w Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowca, Trenera, Działacza i Drużynę Powiatu Człuchowskiego „Herosi Sportu 2015 roku”. Wiemy już kto jakie zajął miejsce, ale rezultaty z czołówki będziemy trzymać w tajemnicy do jutrzejszego wieczora. Na razie zdradziliśmy jedynie kto dostał się do finału w każdej z czterech kategorii.
Wojciech Piepiorka
CZŁUCHÓW. Bal u przedszkolaków (FOTO)
Podczas piątkowego ranka Przedszkole Miejskie im. Jacka i Agatki w Człuchowie było najbezpieczniejszą na świecie placówką tego typu. Wszystko za sprawą kilku policjantów, strażaków i ratownika medycznego. Nie tylko czuwali nad przedszkolakami, ale przede wszystkim bawili się podczas balu przebierańców.
Maria Sowisło
CZŁUCHÓW.Studniówka maturzystów ze społeczniaka (ZDJECIA)
Uczniowie Zespołu Szkół Społecznych STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Człuchowie w piątek bawili się na studniówce. Ich bal maturalny odbył się w Restauracji 777 w Człuchowie.
Wojciech Piepiorka
CZŁUCHÓW. Studniówka uczniów ZSA (FOTO)
Uczniowie trzech klas czwartych Zespołu Szkół Agrobiznesu bawią się właśnie na studniówce.
Maria Sowisło
GMINA RZECZENICA. Szukają oszczędności w oświacie. Szkoły i przedszkola do likwidacji
Władze gminy Rzeczenica chcą zlikwidować przedszkola w Brzeziu i Międzyborzu, a także filię rzeczenickiego Zespołu Szkół, mieszczącą się w Gwieździnie. Z kolei filia szkoły w Pieniężnicy miałaby być przekazana w prywatne ręce lub stowarzyszeniu. Dziś odbędą się w tej sprawie spotkania w Pieniężnicy i Brzeziu.
Wojciech Piepiorka
HEROSI SPORTU 2015 ROKU. To już ostatnie dni na głosowanie
Dobiega końca głosowanie w Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowca, Trenera, Działacza i Drużynę Powiatu Człuchowskiego „Herosi Sportu 2015 roku”. Kto chce jeszcze oddać głosy na swoich faworytów w trzeciej edycji naszej zabawy, musi zdążyć do poniedziałku do godz. 16.00. Po tym terminie nie będziemy już przyjmowali kuponów.
Wojciech Piepiorka
Sobol%20reklama
Najczęściej czytane
Elegancki mężczyzna w czarnym garniturze, w dodatku ze stylową...
Ciekawy obrazek mogli zaobserwować kierowcy, przejeżdżający w...
Anna i Jarosław Machoniowie zostawili wszystko i wyjechali z...
Najwyżej oceniane
W miniony piątek swoje święto miał nie kto inny, a pluszowy miś. 25...
Być może w przyszłym roku Małgorzata Krajewska będzie musiała...
I tym razem wokół powoływania człuchowskich municypalnych nie obyło...
Te święta w domu państwa Wrona z Bińcza w gminie Czarne będą dużo...
Na drogach krajowych w powiecie człuchowskim wzrosło...