CZŁUCHÓW
POWIAT. Czekamy na zdjęcia
Do poniedziałku 25 lipca do godz. 16.00 czekamy na zabawne zdjęcia z wakacji. Warunek jest tylko jeden – fotografowana osoba musi mieć ubraną koszulkę promocyjną Debrzna z grafiką „Tu poczujesz dzikość serca”.
Maria Sowisło
CZŁUCHÓW. Pierwszy targ i mamy sukces (FOTO)
Stare monety, mosiężne i ceramiczne naczynia, zabawki i cała masa innych bibelotów - tego można było się spodziewać podczas pierwszego Pchlego Targu, który odbył się na człuchowskim rynku. - Uważam, że to dobre miejsce do poszperania w starociach i wygrzebania dla siebie czegoś innego, ciekawego - przyznaje Halina Meger.
Anna Zajkowska
CZŁUCHÓW. O browarnictwie z pasją (FOTO)
Podczas tegorocznej XXI Środkowopomorskiej Giełdy Birofilskiej w Człuchowie, spotkało się blisko 60 pasjonatów gadżetów związanych z polskim i światowym browarnictwem. Pokale, kufle, kapsle, etykiety, podstawki to przedmioty, które królowały na kolekcjonerskich stołach.
Anna Zajkowska
GMINA CZŁUCHÓW. Wspominali Ględowo (FOTO)
Do Ględowa wraca się z chęcią i wielkim sentymentem – mówili uczestnicy Święta Młodości i jednocześnie obchodów 640-lecia istnienia wsi. Wspomnienia z kolei przywoływały stare fotografie prezentowane podczas wystawy w amfiteatrze.
Maria Sowisło
GMINA CZŁUCHÓW. Droga jest, ale byle jaka
Od kilku miesięcy od mieszkanki Czarnoszyc nie są odbierane śmieci zmieszane. I wcale nie z powodu zaległości w opłatach, a dojazdu do jej posesji. - Po śmieci z kubła przyjeżdżała zawsze duża śmieciarka. Teraz nie jeździ po nowej drodze, bo jest za wąska – mówi Krystyna Janikowska.
Maria Sowisło
CZLUCHÓW. Karambol czterech aut
Chwila nieuwagi kierowcy dostawczego fiata sprawiła, że na ulicy Słowackiego w Człuchowie zderzyły się cztery samochody. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek po południu.
Maria Sowisło
GMINA CZŁUCHÓW. Śmiertelny wypadek na „berlince”
Czterdziestosiedmioletni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego zginął w wypadku do jakiego doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 22.
Maria Sowisło
CZŁUCHÓW. Impresje Rodzinne odwołane!
Impresje Rodzinne, które miały odbyć się jutro na terenie kompleksu turystycznego Canpol w Sieroczynie odwołane. Wszystko przez ulewny deszcz. To on jest przyczyną awarii zasilania. Impreza więc zostaje przeniesiona na 6 sierpnia.
Monika Niemczyk
CZŁUCHÓW. Mandat za skasowanie radiowozu
Człuchowscy policjanci kwalifikują jako wypadek wszystkie zdarzenia drogowe, w następstwie których poszkodowani trafiają do szpitala. Inaczej zrobili w przypadku zdarzenia, które spowodował radiowozem ich kolega po fachu. Skasowanie radiowozu skończyło się dla niego mandatem, a nie procesem sądowym.
Wojciech Piepiorka
CZŁUCHÓW. Prawdziwym fanom pogoda nie straszna (FOTO)
CZW Street Jam jest świetny! Fajnie, że organizowane są u nas imprezy, które zrzeszają w jednym miejscu młodzież o podobnych gustach muzycznych. Bezapelacyjnym atutem jest też termin. Gdyby nie trwały wakacje pewnie by nas tu nie było – zauważają Kamila Jakób, Marlena i Ilona Jankowskie i Piotr Welka z Człuchowa. Hip-hopowa impreza w tym roku, po raz pierwszy, odbyła się na plaży człuchowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Anna Zajkowska
Sobol%20reklama
Najczęściej czytane
Elegancki mężczyzna w czarnym garniturze, w dodatku ze stylową...
Ciekawy obrazek mogli zaobserwować kierowcy, przejeżdżający w...
Anna i Jarosław Machoniowie zostawili wszystko i wyjechali z...
Najwyżej oceniane
W miniony piątek swoje święto miał nie kto inny, a pluszowy miś. 25...
Być może w przyszłym roku Małgorzata Krajewska będzie musiała...
I tym razem wokół powoływania człuchowskich municypalnych nie obyło...
Te święta w domu państwa Wrona z Bińcza w gminie Czarne będą dużo...
Na drogach krajowych w powiecie człuchowskim wzrosło...